RG2012N-4321-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-4321-W-T5
JLCPCB Part #
C4200561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS