RN73R2BTTD9101B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9101B10
JLCPCB Part #
C4215892
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS