RN731JTTD1071B50
MFR.Part #
RN731JTTD1071B50
JLCPCB Part #
C4129604
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS