RK73G2ARTTD2323D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2323D
JLCPCB Part #
C7340086
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS