RN731ETTP4171F25
MFR.Part #
RN731ETTP4171F25
JLCPCB Part #
C4137246
Description
-55℃~+155℃ 4.17kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS