RN73H1JTTD2490A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2490A05
JLCPCB Part #
C3985594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS