SG73S2ARTTD112J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD112J
JLCPCB Part #
C5915643
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS