RK73G2ARTTD1690F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1690F
JLCPCB Part #
C5851409
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS