RK73H2ARTTD1690F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1690F
JLCPCB Part #
C4197850
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS