RK73G2ARTTD1582D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1582D
JLCPCB Part #
C5724508
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS