RK73G2ARTTD1582F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1582F
JLCPCB Part #
C5724510
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS