SG73S1ERTTP683J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP683J
JLCPCB Part #
C6295805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS