RK73G2ARTTD1020F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1020F
JLCPCB Part #
C6974133
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS