RK73G2ARTTD1820F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1820F
JLCPCB Part #
C7049234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS