RN73R2BTTD26R4B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD26R4B50
JLCPCB Part #
C4308094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS