RK73G1JTTD9103C
MFR.Part #
RK73G1JTTD9103C
JLCPCB Part #
C2580922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS