SG73P2ARTTD7323D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD7323D
JLCPCB Part #
C7311446
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS