RN73H2BTTD4931F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4931F10
JLCPCB Part #
C2559703
Description
250mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS