RN73R2ETTD19R8B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD19R8B25
JLCPCB Part #
C2610570
Description
-55℃~+155℃ 19.8Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS