RK73G1JTTD7153C
MFR.Part #
RK73G1JTTD7153C
JLCPCB Part #
C2582343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS