RN732ATTD8762D10
MFR.Part #
RN732ATTD8762D10
JLCPCB Part #
C3981101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS