WU732BTTD33L0F
MFR.Part #
WU732BTTD33L0F
JLCPCB Part #
C2612066
Description
-55℃~+155℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS