RK73G1JTTD60R4D
MFR.Part #
RK73G1JTTD60R4D
JLCPCB Part #
C2579607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS