RN73H1JTTD6733F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6733F50
JLCPCB Part #
C3934305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS