TD03G9R53BT
MFR.Part #
TD03G9R53BT
JLCPCB Part #
C657241
Description
100mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS