RK73G1JTTD54R9F
MFR.Part #
RK73G1JTTD54R9F
JLCPCB Part #
C2578133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS