WK73S2BTTD6R80F
MFR.Part #
WK73S2BTTD6R80F
JLCPCB Part #
C7150046
Description
-55℃~+155℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS