HV732BTTD8454F
MFR.Part #
HV732BTTD8454F
JLCPCB Part #
C3965092
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS