RK73G1JTTD5233F
MFR.Part #
RK73G1JTTD5233F
JLCPCB Part #
C2578790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS