SG73P2E1RTTD2R0J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2R0J
JLCPCB Part #
C7311766
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS