RK73G1JTTD4990D
MFR.Part #
RK73G1JTTD4990D
JLCPCB Part #
C2579422
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS