RN73R1JTTD4750F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4750F100
JLCPCB Part #
C2496668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS