TD03G12R7BT
MFR.Part #
TD03G12R7BT
JLCPCB Part #
C657254
Description
100mW 12.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS