RK73G1JTTD4302F
MFR.Part #
RK73G1JTTD4302F
JLCPCB Part #
C3971715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS