RK73B1ERTTP391J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP391J
JLCPCB Part #
C4021250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS