SG73P1JRTTD9760D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD9760D
JLCPCB Part #
C6221340
Description
-55℃~+155℃ 333mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS