RK73G1JTTD41R2F
MFR.Part #
RK73G1JTTD41R2F
JLCPCB Part #
C2578095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS