HV732HRTTE9764F
MFR.Part #
HV732HRTTE9764F
JLCPCB Part #
C5738708
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS