RK73G1JTTD3902F
MFR.Part #
RK73G1JTTD3902F
JLCPCB Part #
C2579009
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS