RN73H1JTTD5361F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5361F10
JLCPCB Part #
C4013948
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS