RK73G1JTTD30R1D
MFR.Part #
RK73G1JTTD30R1D
JLCPCB Part #
C2579701
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS