HV732ARTTD2214F
MFR.Part #
HV732ARTTD2214F
JLCPCB Part #
C6576346
Description
-55℃~+155℃ 2.21MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS