RK73G1JTTD2941D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2941D
JLCPCB Part #
C2580179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS