RK73G1JTTD2671D
MFR.Part #
RK73G1JTTD2671D
JLCPCB Part #
C4051967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS