RV0603FR-071M6L
MFR.Part #
RV0603FR-071M6L
JLCPCB Part #
C6461322
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS