RN73R2BTTD3010C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3010C10
JLCPCB Part #
C2565001
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS