RN731JTTD2552A25
MFR.Part #
RN731JTTD2552A25
JLCPCB Part #
C3941419
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS