RK73G1JTTD2372F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2372F
JLCPCB Part #
C2578952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS