SG732HTTE120K
MFR.Part #
SG732HTTE120K
JLCPCB Part #
C3980366
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS