RK73G1JTTD17R4F
MFR.Part #
RK73G1JTTD17R4F
JLCPCB Part #
C2578373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS